Litery przestrzenne

Litery przestrzenne

Litery przestrzenne są bardzo popularnym sposobem wyeksponowania logotypu przez wiele firm. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na ich wypukłą formę 3D, która nadaje elegancji w biurach, sklepach czy punktach obsługi. Oferujemy takie rodzaje liter przestrzennych jak:
Litery 3d ze styroduru –  często podświetlane litery przestrzenne ze styroduru są  estetyczna forma reklamy.
W połączeniu z plexi, dibondem lub PCV tworzy bardzo ciekawy efekt wizualny.
Litery z dibondu – jedna z najbardziej efektownych form reklamy. Dzięki strukturze materiału litery przestrzenne są bardzo estetyczne,
a przede wszystkim trwałe.
Litery z plexi – bardzo ciekawa forma produkcji liter przestrzennych, która w połączeniu z oświetleniem LED daje bardzo estetyczny efekt. Litery z plexi można łączyć z takimi materiałami jak DIBOND oraz STYRODUR.
Litery podświetlane Led– bardzo często stosowana metoda w punktach rozrywki. Stosuje się taśmy lub rurki w których umieszczone są żarówki LED.

 

SZYBKI KONTAKT:
zapytania@studio306.pl
tel: +48 728 335 802

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony danych osób informujemy że: Administratorem Pani/Pana danych osobowych pozyskanych w wyniku wypełnienia oraz wysłania powyższego formularza kontaktowego jest Studio 306 Sp. z o.o. z siedzibą ul. Łabiszyńska 21, 03-204 Warszawa. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w zakresie niezbędnym do realizacji zapytania, przedstawienia oferty lub zwrotnego bezpośredniego kontaktu telefonicznego. W związku z przetwarzaniem danych osobowych udostępnionych na niniejszym formularzu podmiotowi danych przysługuje prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do żądania przeniesienia danych. Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania i ochrony Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących prawach dostępne są w Polityce prywatności.


[recaptcha]

 

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.