Plakaty

Plakaty

Plakaty są jedną z najpopularniejszych form reklamy wizualnej, zapewniają szybkie, efektywne i tanie dotarcie do potencjalnego klienta. Plakaty pełnią funkcje przede wszystkim reklamową, ale również są ważnym elementem dekoracyjnym na ścianach wnętrz.
Plakaty drukujemy na papierze satynowym matowym lub błyszczącym o gramaturach 140g oraz 200g. Istnieje możliwość zamówienia plakatów w tekturowych tubach z plastikowymi zatyczkami.
SZYBKI KONTAKT:
zapytania@studio306.pl
tel: +48 728 335 802

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony danych osób informujemy że: Administratorem Pani/Pana danych osobowych pozyskanych w wyniku wypełnienia oraz wysłania powyższego formularza kontaktowego jest Studio 306 Sp. z o.o. z siedzibą ul. Łabiszyńska 21, 03-204 Warszawa. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w zakresie niezbędnym do realizacji zapytania, przedstawienia oferty lub zwrotnego bezpośredniego kontaktu telefonicznego. W związku z przetwarzaniem danych osobowych udostępnionych na niniejszym formularzu podmiotowi danych przysługuje prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do żądania przeniesienia danych. Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania i ochrony Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących prawach dostępne są w Polityce prywatności.


[recaptcha]

 

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.