Rollup

Roll up to bardzo popularny wśród klientów system wystawienniczy sprawdzający się w reklamie firm, produktów, usług. Dzięki wysuwanemu z kasety obrazowi rozciąganemu na specjalnej, dołączonej do systemu konstrukcji, umożliwia elegancką prezentację dowolnej grafiki. System jest nie tylko łatwy i bezpieczny w przewożeniu, ale także szybki w montażu i składaniu, co sprawia, że doskonale sprawdza się w jako element prezentacji na:

  • konferencjach,
  • wystawach,
  • targach,
  • salonach wystawienniczych,
  • w firmie, itp.

Zaletą tego rozwiązania jest możliwość nieograniczonej wymiany grafiki.

W naszej ofercie znajdą Państwo roll upy typu: standard, exclusive, strong i dwustronne. Ich wielkość można dostosować do potrzeb i miejsca prezentacji – proponujemy sprzęt o wysokości 200cm i szerokości od 85 do 200 cm. Roll up, w zależności od potrzeb, może być wyposażony w zróżnicowaną grafikę. Warto zwrócić także uwagę na jej jakość – roll up umożliwia bliskie podejście klienta do systemu, dlatego ważnym jest położenie nacisku na precyzję i wysoką rozdzielczość druku. Dbałość o wysoką jakość pozwoli utrzymać pozytywny wizerunek firmy.

System roll up zbudowany jest z kasety aluminiowej, torby transportowej i grafiki.

Zachęcamy do kontaktu w celu poznania bliższych szczegółów w zakresie dostępnych roll upów i umieszczanej na nich grafiki. Zapraszamy!

 

 

 

SZYBKI KONTAKT:
zapytania@studio306.pl
tel: +48 728 335 802

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości