Rollup

Roll up to bardzo popularny wśród klientów system wystawienniczy sprawdzający się w reklamie firm, produktów, usług. Dzięki wysuwanemu z kasety obrazowi rozciąganemu na specjalnej, dołączonej do systemu konstrukcji, umożliwia elegancką prezentację dowolnej grafiki. System jest nie tylko łatwy i bezpieczny w przewożeniu, ale także szybki w montażu i składaniu, co sprawia, że doskonale sprawdza się w jako element prezentacji na:

  • konferencjach,
  • wystawach,
  • targach,
  • salonach wystawienniczych,
  • w firmie, itp.

Zaletą tego rozwiązania jest możliwość nieograniczonej wymiany grafiki.

W naszej ofercie znajdą Państwo roll upy typu: standard, exclusive, strong i dwustronne. Ich wielkość można dostosować do potrzeb i miejsca prezentacji – proponujemy sprzęt o wysokości 200cm i szerokości od 85 do 200 cm. Roll up, w zależności od potrzeb, może być wyposażony w zróżnicowaną grafikę. Warto zwrócić także uwagę na jej jakość – roll up umożliwia bliskie podejście klienta do systemu, dlatego ważnym jest położenie nacisku na precyzję i wysoką rozdzielczość druku. Dbałość o wysoką jakość pozwoli utrzymać pozytywny wizerunek firmy.

System roll up zbudowany jest z kasety aluminiowej, torby transportowej i grafiki.

Zachęcamy do kontaktu w celu poznania bliższych szczegółów w zakresie dostępnych roll upów i umieszczanej na nich grafiki. Zapraszamy!

 

 

 

SZYBKI KONTAKT:
zapytania@studio306.pl
tel: +48 728 335 802

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony danych osób informujemy że: Administratorem Pani/Pana danych osobowych pozyskanych w wyniku wypełnienia oraz wysłania powyższego formularza kontaktowego jest Studio 306 Sp. z o.o. z siedzibą ul. Łabiszyńska 21, 03-204 Warszawa. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w zakresie niezbędnym do realizacji zapytania, przedstawienia oferty lub zwrotnego bezpośredniego kontaktu telefonicznego. W związku z przetwarzaniem danych osobowych udostępnionych na niniejszym formularzu podmiotowi danych przysługuje prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do żądania przeniesienia danych. Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania i ochrony Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących prawach dostępne są w Polityce prywatności.


[recaptcha]

 

 

 

 

 

 

 

 

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.